This wiki has had no edits or log actions made within the last 45 days and has been automatically marked as inactive. If you would like to prevent this wiki from being closed, please start showing signs of activity here. If there are no signs of this wiki being used within the next 15 days, this wiki will be closed in accordance to the Dormancy Policy (which all wiki founders accept when requesting a wiki). If this wiki is closed and no one reopens it 135 days from now, this wiki will become eligible for deletion. Note: If you are a bureaucrat, you can go to Special:ManageWiki and uncheck "inactive" yourself.

Galvenā lapa

From Meta
This page is a translated version of the page Main Page and the translation is 100% complete.

Meta

Laipni lūdzam Meta-Wiki, globālā kopienas vietnē Gyaanipedia Foundation un ar tiem saistītiem projektiem, sākot no koordinācijas un dokumentācijas līdz plānošanai un analīzei.

Citi uz meta vērsti wiki, piemēram, Gyaanipedia Outreach un Gyaanipedia Strategy, ir specializēti projekti, kuru saknes meklējamas Meta-Wiki. Saistītās diskusijas notiek arī Gyaanipedia adresātu sarakstos (it īpaši gyaanimedia-l ar tā zemas satiksmes ekvivalentu Gyaanipedia Announce), IRC kanāliem freenode, atsevišķiem Gyaanipedia saistīto uzņēmumu wikiem un citām vietām.